Вітаю колеги!
Дякую усім хто долучився до обговорення болючих питань щодо перевірок цін Держпродспоживслужбою.

Сьогодні як представник громадської організації Вінницька обласна асоціація фармацевтів “КУМ ДЕО””, мала нагоду прийняти участь обговорені ключових питань, які турбують бізнес:
– як саме працює державний нагляд за ціноутворенням на лікарські засоби;
– які критерії використовуються для оцінки;
– що потрібно зробити, щоб цей процес став більш прозорим, зрозумілим і передбачуваним.

Під час робочої зустрічі наголосила, що всі ми робимо спільну справу на користь споживача, пацієнта, Людини! І ця справа має бути з обох сторін проникнута толерантністю та турботою. Крім того, запропонувала аби у кожній області були однакові підходи до таких перевірок.

Зі сторони Держпродспоживслужби, заступник голови Андрій Крейтор зазначив: «Ми не просто контролюємо — ми слухаємо та співпрацюємо. Відкритий діалог з бізнесом дає змогу краще зрозуміти реальні виклики й знаходити рішення, які працюють для всіх. Наш пріоритет — споживач. Кожен українець повинен мати гарантований доступ до якісних і безпечних ліків за справедливою ціною».

За результатами конструктивного діалогу з представниками Держпродспоживслужби були отримані відповіді на нагальні питання, досягнуто порозуміння між стейкхолдерами та домовлено про подальшу співпрацю щодо напрацювань спільних механізмів комунікації бізнесу та держави задля прозорого та ефективного державного нагляду з пріоритетом на потреби пацієнта.


Докладніше за посиланням: https://dpss.gov.ua/news/posylennia-dialohu-z-farmatsevtychnym-rynkom-derzhprodspozhyvsluzhba-prodovzhuie-robotu-nad-prozoristiu-tsin-na-liky

Лариса Просяник,
голова правління ГО «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Кум Део»